Career

Your CV will be kept by Human Resources Management in accordance with the principle of confidentiality. If there is a position suitable for your qualifications, we will contact you as soon as possible. 

We thank you for your interest in our company and wish you success.

 

Open Positions;


İş tanımı,

TÜYAR Mikroelektronik A.Ş. ülkemizde mikroelektronik endüstrisinin geliştirilmesini kendine hedef edinmiş bir şirkettir. Bu hedef doğrultusunda yapılacak olan projelerde termal ve mekanik tasarım ve simülasyon konusunda çalıştırılmak üzere, Mekanik ve Termal Simülasyon Mühendislerine ihtiyaç duymaktayız. Sorumluluğunuz tasarlanan ve üretilecek tümdevrelerin ileri kılıflama (IC advanced packaging) mekanik ve termal tasarım ve simülasyonlarını, Sonlu-Eleman-Modellemesi (FEM) tabanlı programlar ile gerçekleştirmek olacaktır. 

Minimum gereksinimler;

  • Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun olmak; tercihen Elektrik-elektronik, Malzeme veya Makine Mühendisliği Bölümlerinden
  • Lisans eğitimini tamamlamış, Yüksek lisans ya da Doktora eğitimine devam ediyor olmak.
  • Tercihen FEM tabanlı programlar (Ansys, Comsol, vb) ile tecrubesi olan
  • Tercihen yarı iletken ve ince-film teknolojileri üretim akislari ve bu teknolojilerde kullanılan malzemeler hakkinda bilgi sahibi olmak.
  • Tercihen mekanik ve termal modelleme konusunda çalışmış olmak.

Çalışma Şartları;

Tam/Yarı zamanlıName Surname

Telephone Number

E-mail Adress

Job/ Profession
Add CV (word, pdf, jpg, png)

Your Message (if have any)

Security Code: 29044